הרכבת סקייטבורד

חלקים להרכבת סקייטבורד

תוכן העניינים

אז, החלטת שאתה רוצה ללמוד על הרכבת סקייטבורד. זה מצוין! סקייטבורד הוא המון כיף ודרך מצוינת להתאמן. אבל לפני שאתה יכול להתחיל להחליק, אתה צריך ללמוד את תהליך הרכבת סקייטבורד. אל תדאג, זה לא כל כך קשה כמו שזה נראה. עם קצת סבלנות וההוראות הבאות, הסקייטבורד שלך מורכב תוך זמן קצר!

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לאסוף את כל הרכיבים הדרושים. אתה תצטרך:

1) קרש הסקייטבורד (החלק השטוח של הסקייטבורד שעליו אתה עומד).

2) שני צריים (צירי המתכת המתחברים לקרש).

3) ארבעה גלגלים.

4) שמונה אומים וברגים (כדי לחבר את הצירים לקרש).

5) שמונה דסקיות (כדי להיכנס מתחת לאומים והברגים).

6) שני מיסבים (כדי להיכנס לכל גלגל).

ברגע שיש לך את כל הפריטים האלה, אתה מוכן להתחיל להרכיב את הסקייטבורד שלך!

1) התחל על ידי הנחת הקרש הסקייטבורד (חלק הלוח של הסקייטבורד) על משטח שטוח. אם אתה מתכוון להשתמש ב-risers (חתיכות הפלסטיק שעוברות בין הקרש הסקייטבורד לצירים), זה הזמן למקם אותם על הקרש הסקייטבורד.

2) לאחר מכן, קח את הצירים (חלק המתכת שהגלגלים מחוברים אליו) והברג אותן על קרש הסקייטבורד באמצעות הברגים שהגיעו עם הסקייטבורד שלך. הקפד להדק אותם היטב כדי שהם לא ישתחררו בזמן שאתה מחליק.

3) עכשיו הגיע הזמן לגלגלים! ראשית, הסר את ההגנה מהמיסב (כדורי המתכת הקטנים במרכז כל גלגל). לאחר מכן, הניחו כל גלגל על אחד הצירים והברגו את האומים שמחזיקים כל גלגל במקום. שוב, הקפד להדק אותם היטב.

4) השלב האחרון הוא הצמדת סרט האחיזה (הצד הדביק שהולך על גבי קרש הסקייטבורד). הנח את סרט האחיזה על גבי קרש הסקייטבורד והשתמש בסכין או מספריים כדי לחתוך עודפים. עכשיו אתה מוכן להחליק!

קרש סקייטבורד שבור

היתרונות של בניית סקייטבורד משלך

ישנם יתרונות רבים להרכבת סקייטבורד משלך. בתור התחלה, אתה יכול להתאים אותו למפרטים ולסגנון הרכיבה שלך. אתה גם מקבל הבנה טובה יותר של אופן הפעולה של הסקייטבורד, מה שיכול לעזור לך לבצע תיקונים בהמשך הדרך. ולבסוף, זה פשוט מאוד כיף! אז בין אם אתה מחליק ותיק או מתחיל שרק מתחיל, הנה הסיבה שכדאי לך לשקול לבנות לוח משלך.

הרכבת סקייטבורד משלך

אחד הדברים הטובים ביותר בהרכבת סקייטבורד משלך הוא שאתה יכול להתאים אותו איך שאתה רוצה. לא רק שאתה יכול לבחור את הגודל והצורה המושלמים לצרכים שלך, אלא שאתה גם יכול לבחור את כל הרכיבים, מהצירים והגלגלים ועד לראש ולמיסבים. זה אומר שאתה יכול לבנות סקייטבורד שמותאם במיוחד לסגנון הרכיבה שלך – וזה יתרון גדול בין אם אתה עושה טריקים בסקייטפארק או סתם משייט ברחבי העיר.

גלגלים להרכבת סקייטבורד

אתה תבין איך זה עובד (ואיך לתקן את זה)

כאשר אתה מרכיב את הסקייטבורד שלך, אתה תפתח הבנה טובה יותר של איך סקייטבורד עובד ואיך כל החלקים השונים עובדים יחד. ידע זה יכול להיות שימושי אם משהו אי פעם נשבר או צריך להחליף. אחרי הכל, הרבה יותר קל (וזול) לתקן משהו בעצמך כשאתה יודע בדיוק מה לא בסדר ואיך לתקן אותו. אז אם אתה מהסוג שאוהב להתעסק ולפתור בעיות, הרכבת סקייטבורד משלך היא בהחלט בשבילך.

הרכבת סקייטבורד בעצמך חוסכת כסף

כאשר אתה רוכש סקייטבורד מורכב מראש, אתה משלם על העבודה של הרכבתו. אם תרכיבו אותו בעצמכם, תשלמו רק על עלות החומרים.

אתה יכול לבחור את הרכיבים שלך

כאשר אתם רוכשים סקייטבורד מורכב מראש, אתם תקועים עם הרכיבים שהיצרן בחר. כאשר אתה מרכיב את הסקייטבורד שלך, אתה יכול לבחור את הקרש, הצירים, הגלגלים והמיסבים שאתה רוצה. זה מאפשר לך להתאים אישית את הסקייטבורד שלך כך שיתאים לצרכים הספציפיים ולסגנון הרכיבה שלך.

זה פשוט כיף!

בסופו של יום, יש משהו ממש מספק בלקיחת ערימה של חלקים ולהפוך אותם לסקייטבורד מתפקד במלואו. ואחרי שתשקיעו זמן ומאמץ לבנות אותו בעצמכם, תהיה לכם תחושת גאווה אמיתית בכל פעם שתדרכו עליו – גאווה הנובעת מהידיעה שיצרתם משהו מדהים במו ידיכם. אז אם אתם מחפשים פרויקט מהנה שיניב מוצר מוגמר מדהים, אל תחפשו רחוק יותר מהרכבת סקייטבורד משלכם!

סרטון על הרכבת סקייטבורד

פוסטים נוספים

למה להתחיל לגלוש על סקייטבורד

למה להתחיל לגלוש על סקייטבורד

איך סקייטבורד יכול לשנות את חייך הסקייטבורד עבר כברת דרך מאז ההתחלה הצנועה שלו בשנות החמישים בארה"ב. מה שנחשב פעם לקהילה מרדנית של בני נוער

חלקי הסקייטבורד השונים

חלקי הסקייטבורד השונים

סקייטבורד היא אחת הפעילויות הפופולריות ביותר בקרב ילדים, בני נוער ומבוגרים כאחד. אבל האם אי פעם עצרתם לחשוב מה מרכיב סקייטבורד? אם אתה כמו אנשים

שיתוף:
small_c_popup.png

צרו איתנו קשר