סקייטבורד קרוזר

סקייטבורד קרוזר

תוכן העניינים

פעם היה נהוג לכנות כל קרש עם ארבעה גלגלים סקייטבורד. ואילו במציאות העכשווית, מי שמצהיר בריש גלי שהוא "עושה סקייט" – הוא מתכוון כי הוא רוכב בסקייטבורד מהסוג השכיח והמודרני, כגון סקייטבורד קרוזר. כאשר בתחילה ייצרו את הסקייטבורד הרעיון היה כלי לשינוע מאזור לאזור, לשם הנאה מנסיעה, להגיע לאוניברסיטה או לחלופין לקרובי משפחה. בייצורו של הסקייטבורד הזה לא חשבו עליו בתור כלי ספורט שמשלב טריקים. אך עם הזמן הבינו שאפשר לבצע עמו המון תרגילים. 

קצת היסטוריה על סקייטבורד לא תזיק

בוודאי אתם זוכרים, עוד משחר ילדותכם, כי לכל מי שהיה סקייטבורד נחשב ל- COOL. המקור שלו מגיע מעיירה ציורית, שנקראת סנטה ברברה, במדינת קליפורניה. במהלך שנות ה- 60 הומצאה בה הגלישה על גבי מדרכות, ודחקה לפינה את הגלישה בגלים, נוכח העובדה שלעתים הים רגוע ואין בו גלים גבוהים לגלישה. שנים עברו והוא הומר ברולר בליידס, והסקייטבורד הלך וגווע. חרף מה שנאמר כאן, אנו רואים כי בעת האחרונה הסקייטבורד שב ומכה גלים, ובענק. כולם רוצים להיות שותפים לחוויה, שמהולה בעונג צרוף. אין מדובר בכלי איטי, כלל וכלל, אפשר לרכב עליו במהירות שיא, בריגוש עצום, שאפילו לא דמיינתם. 

מידע חשוב על סקייטבורד קרוזר

בניגוד לסקייטבורד המודרני, לא בנו את הסקייטבורד קרוזר לשם ביצוע טריק או תרגיל. למרות שאפשר לעשות עמו המון. סקייטבורד קרוזר מאפשר לכם להשיג שתי ציפורים במכה אחת – ראשית, לשוטט עמו בהנאה על גבי משטחים אגרסיביים, לרבות אספלט או מדרכה, שנית, לבצע כל מיני טריקים כבכל סקייטבורד, ולבסוף להגיע באמצעותו לכל מקום. 

מה כדאי שתדעו בטרם תרכשו סקייטבורד קרוזר למתחילים?

בין אם אתם צעירים, ובין אם אתם מבוגרים, לפני קניית סקייטבורד קרוזר למתחילים עליכם לדעת שני דברים בסיסיים – הראשון, בחירה בסקייטבורד שתומך מן ההיבט הטכני. ומאידך, רכישה מתוך הבנה מה הצרכים ומה הרצונות, כמו גם סגנון הנסיעה של קהל היעד. מי מבינכם שעשה סקר שוק על סקייטבורדים, בוודאי כבר הבין כי למתחילים מתאימים קיימות ארבע אופציות, כלהלן – סקיטטבורד סרף סקייט; סקייטבורד פעלולים, סקייטבורד לונגבורד; וכמובן סקייטבורד קרוזר. 

מה מייחד סקייטבורד קרוזר לילדים?

קודם כל, כפי שאתם בוודאי כבר הספקתם להכיר, ילדים כילדים לא תמיד מבקשים משהו בגלל שזה מה שהם באמת רוצים, אלא משום שלחבר הכי טוב שלהם קנו אותו, והם חפצים ביקרו. על מנת להבין מה בדיוק מניע את הילד שלכם בבקשתו שתיקנו לו סקייטבורד קרוזר לילדים, כדאי שתיקחו אותו לכמה שיעורי ניסיון על סקייטבורד קרוזר. שיבינו מה זה בדיוק, מה המשמעות שקונים עבורם כלי עוצמתי כזה, ומה המשמעות של התחייבות לאימונים תכופים. אם, ורק אם, הניסיון יצליח, רק אז תדעו שהכוונות שלו אמתיות, וזהו בדיוק רצונו. בניגוד לסקייטבורד רגיל, גלישה על סקייטבורד קרוזר נועדה לשם נסיעה ארוכה נוחה וארוכה. עובדות אלו מקלות על הצורך ללמוד את השלבים ההתחלתיים לרכיבה על סקייטבורד, וכן היא מקצועית וידידותית יותר לילדים בתחילת דרכם.ילדים עם סקייטבורד קרוזר

כמו כן, כאשר רוכבים על סקייטבורד הקרוזר לילדים נהנים מהסגולה שלו לפתח תוך כדי אימון של שיווי משקל ושל יכולות מוטוריות, שכה חשובים בהתפתחות של ילדים. הסינרגיה של הנתונים – צירים אלסטיים, גלגלים רכים וגדולים, וכן מסבים איכותיים מאפשרת לילדים לנסוע באופן חלק ומהיר יותר על גבי משטחים שאינם הומוגניים, לרבות – שביל של פארק או מדרכה, מה שיאפשר להם להגיע בבטחה ובקלות לגן הילדים או לבית הספר. זאת בשונה מנהיגה על סקייטבורד רגיל, שאתו הנהג ייבלם בתום מספר שניות של נסיעה, גם כאשר הוא יורד מעלייה באופן מתון.

לפי מה יש לרכוש סקייטבורד קרוזר?

רכישה מושכלת של סקייטבורד קרוזר מותנית בכמה פרמטרים בסיסיים. להלן החשובים שבהם –

  1. הצירים של הסקייטבורד – הינם זהים לצירי הסקייטבורד הסטנדרטי, והינם צריכים להיות צרים וקלים אל מול הצירים של הלונגבורד, אשר הם רחבים וגדולים.
  2. התחשבות בגודל של הקרוזר – ככל שסקייטבורד קרוזר יהיה יותר קטן, באופן הזה יהיה לכם יותר קל לסחוב אותו ממקום אחד למשנהו. הגודל שלו אף משפיע על הביצועים והתרגילים שניתן לבצע עמו. אם הוא פחות או יותר בגודל של סקייטבורד עכשווי, כי אז ניתן לבצע סינרגיה של תרגילי סקייטבורד למיניהם; אם הגודל שלו קטן יותר, כי אז לרוב הוא ישמש רק לשם נסיעה ושוטטות. אבל במידה והגודל שלו יותר דומה לגודל של לונגבורד, פה ייפתח בניכם עולם שלם של תרגילים מענף הלונגבורדינג.
  3. גודל וסוג הגלגלים של הסקייטבורד קרוזר –  לסקייטבורג זה יש גלגלים גדולים ורכים, בהשוואה לסקייטבורד שהינו בעל גלגלים קטנים וקשים. הדבר נובע בשל כך כי הוא חייב להתמודד עם משטחים אגרסיביים יותר, ועדיין הוא נדרש לספק נסיעה חלקה ומהנה. 

סקייטבורד קרוזר מחיר

בדיוק כמו בכל רכישה של מוצר, אפשר לומר כי זול עולה ביוקר". מה שאתם משלמים זה בדיוק מה שאתם מקבלים. וכעת נרחיב בעניין – במידה ואתם יכולים לשאת רק בהוצאה כספית מועטה עבור קניית סקייטבורד, נניח בין מאתיים לבין שלוש מאות וחמישים ₪, אל תצפו ליותר מדי, תוכלו להשיג בסכום הזה רק סקייטבורד חובבני, שסביר להניח כי הוא לא יאריך ימים. קחו בחשבון כי טריקים, סיבובים או נסיעה מהירה לא תשיגו מסקייטבורד במחירים כאלו. השקעה מועטה נוספת תקדם אתכם לעבר סקייטבורד פעלולים פשוט למדי, בהנחה שאתם מעוניינים להתאמן ולהתמקצע בקפיצות טכניות. אבל במידה והתחום קרוב ללבכם, והמצב הכלכלי שלכם מאפשר, ברור שכדאי שתלכו על רכישת סקייטבורד קרוזר מחיר בין חמש מאות שש מאות ₪ לבין אלף ומאתיים ₪, ואף קצת יותר. מדובר בסקייטבורד איכותי, שעמו יכולות התמרון אדירות. השליטה עליו תספק לכם הנאה מרבית, תתרגלו יותר טוב פניות ודחיפות, והיציבות שלכם תשתפר ותהיה קלילה יותר, וכיוצא בכך.

פוסטים נוספים

למה להתחיל לגלוש על סקייטבורד

למה להתחיל לגלוש על סקייטבורד

איך סקייטבורד יכול לשנות את חייך הסקייטבורד עבר כברת דרך מאז ההתחלה הצנועה שלו בשנות החמישים בארה"ב. מה שנחשב פעם לקהילה מרדנית של בני נוער

חלקי הסקייטבורד השונים

חלקי הסקייטבורד השונים

סקייטבורד היא אחת הפעילויות הפופולריות ביותר בקרב ילדים, בני נוער ומבוגרים כאחד. אבל האם אי פעם עצרתם לחשוב מה מרכיב סקייטבורד? אם אתה כמו אנשים

שיתוף:
small_c_popup.png

צרו איתנו קשר