סקייטפארק בישראל

סקייטפארק בלילה

תוכן העניינים

עם כל הכבוד, ויש הרבה כבוד, מדינת ישראל לא מוכרת בזכות הכדורגל שלה. אנחנו מנסים להגיע לטופ כל הזמן, ומצליחים לנצח קבוצות מסוימות, אבל עדיין אנחנו לא משתווים למדינות כמו צרפת ואנגליה. לעומת זאת, בשנים האחרונות מדינת ישראל הופכת אט אט לשם דבר בתחום הסקייטבורד ונחשבת למעצמת סקייטבורד בקנה מידה עולמי בשל הרוכבים המוכשרים שחיים בה ותרבות הסקייטבורד הענפה הקיימת בה. כל ראש עיר במדינת ישראל יודע כי הקמת סקייטפארק בעיר שלו תהפוך אותה למוקד משיכה של עשרות ואפילו מאות רוכבים שיפקדו את פארק הסקייטבורד באופן תדיר. כבר עברו השנים בהם רוכבי הסקייטבורד היו צריכים לנסוע בזהירות ברחובות תוך כדי חרדה מפני עוברי אורח ורכבים; כיום כמעט כל עיר גדולה מכילה פארק סקייטבורד מקצועי, והמועצות המקומיות מדביקות את הקצב בהדרגה.

מהו סקייטפארק מקצועי?

אם אתם שואלים את השאלה הזו, ככל הנראה יש לכם בבית רוכב או רוכבת קטנים שלא מפסיקים לזרוק לכם מילים כמו "אולי", "קיקפליפ" או "רמפה". אז כדי לחסוך את המבוכה מול הילדים ולהיכנס במהרה לעניינים, נסביר לכם מהו הסקייטפארק. הסקייפארק הוא בעצם מתקן ספורט המיועד לרכיבה על סקייטבורד בסביבה בטוחה המיועדת אך ורק לכך. ישנם סקייטפארקים בארץ ובעולם שבהם תוכלו למצוא בנוסף לסקייטרים גם רוכבי אופניים ורולרבליידס, כך שתהיו בטוחים שהילדים שלכם נמצאים באווירה ובסביבה טובה וספורטיבית. בסביבת הסקייטבורד תוכלו למצוא רמפות רבע צינור, חצי צינור, מעקות, מדרגות, בריכות פתוחות, ועוד שלל מתקנים ואביזרים מאתגרים המעסיקים את הרוכבים במשך שעות.

האם מומלץ להתחיל לגלוש בסקייטפארק?

מאחר וסקייטפארק מקצועי הוא מתקן שמיועד אך ורק לרוכבים, אפשר להסכים פה אחד שמאוד מומלץ לגלוש בפארק סקייטבורד, במיוחד בהתחלה. סקייטפארק בארץ נמצא כמעט בכל עיר שמכבדת את עצמה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהילדים שלכם לא מסתובבים באזורים מפוקפקים ברחובות והם נמצאים במקום ששומר עליהם. אם זה לא שכנע אתכם, נציין עוד מספר סיבות למה מומלץ להתחיל לגלוש בסקייטפארק בארץ:

  1. סביבה מכילה ותומכת – פארק סקייטבורד מהווה חממה מקצועית המאגדת בתוכה רוכבים מכל הגילאים והרמות. בין הסקייטרים קיימת אחווה ותחושת הדדיות לאהבה לספורט המדהים הזה. אם הילד שלכם חולה על סקייטבורד, הסירו דאגה מלבכם ותהיו רגועים משום שהוא לא מבזבז את זמנו ברחובות – הוא נמצא בסביבה מכילה ותומכת עם אנשים בעלי תחומי עניין זהים שמכוונים אותו למצוינות.
  2. ספורט הוא דרך חיים – נכון אנחנו תמיד מתלוננים שהילדים תקועים מול המסכים וכבר לא משחקים בחוץ? מזל שאי אפשר לרכב על סקייטבורד ותוך כדי כך לבהות בטלפון… אם הילד שלכם אוהב לפקוד את פארק הסקייטבורד באופן תדיר, תהיו בטוחים כי ממש אין לו זמן להיות תקוע מול הפלאפון והוא כלל לא נמצא בראש מעייניו.
  3. בטיחות – כמעט כל פארק סקייטבורד בארץ מכיל כללי בטיחות המחייבים חבישת קסדה ומגנים נוספים, כך שאם גולש רוצה להנות מסקייטפארק מקצועי ומאובזר, הוא חייב להיות ממוגן לאורך כל זמן הנסיעה – משמע שהסיכוי לפציעות וחבלות קטן משמעותית לעומת רכיבה ברחוב שאינה מנוטרת.

כמובן שגם בסקייטפארק מקצועי אתם או הילד שלכם עלולים להיות חשופים לסכנות. למרות שרוב הסקייטפארקים בעלי כללי בטיחות נוקשים, יש מספר סקייטפארקים בארץ שאינם מנוטרים ולא מכילים כללי בטיחות. כמו כן, כמות הסקייטרים שנמצאים במקום מצומצם יחסית ונוסעים במהירות גבוהה עלולה להביא להתנגשויות. כדי לצמצם את כמות הפגיעות ולשמור על רכיבה בטוחה, ישנם מספר חוקים וכללים שמהווים מעין ספר חוקים לא כתוב בקרב הרוכבים. שמירה עליהם תסייע לכם להישאר בריאים וחזקים לאורך זמן:

כיצד להתנהג בסקייטפארק מקצועי?

כעת נציין מספר כללי התנהגות לרכיבה בסקייטפארק מקצועי שיעזרו לכם לשמור על הבטיחות ולצמצם פגיעות וחבלות:

  1. לא לעמוד בחוסר מעש – לא רוכבים כרגע? אל תעמדו בחוסר מעש באמצע הדרך, אתם מהווים סכנה לכם ולרוכבים האחרים. אם באתם לצפות, שמרו על מרחק בטוח.
  2. מתן זכות קדימה – מאחר ובסקייפארק מקצועי נמצאת כמות גדולה של רוכבים חשוב מאוד לתת זכות קדימה לאחרים ולא להידחף בכוח. כולם באים להנות מהסקייטפארק, תנו לכולם את המרחב והזמן שלהם.
  3. אזהרה מפני סקייטבורד מתגלגל – עשיתם פעלול שבמהלכו עף לכם הסקייטבורד והוא מתגלגל לעבר רוכב אחר? צעקו "סקייט" על מנת להתריע רוכבים אחרים מפני סקייטבורד שמתגלגל ללא שליטה.
  4. עודדו אחרים – רוכבי הסקייטבורד הם משפחה והסקייטפארק הוא מפגש של המשפחה המורחבת. ראיתם מישהו נופל? עזרו לו לקום ועודדו אותו. כולם בסקייטפארק בשביל להנות ולהשתפר, תנו אוזן קשבת לחבריכם ועודדו אותם לנסות את התרגיל שוב. במקרה ותיפלו, הם יהיו שם לעזור ולעודד אתכם בחזרה.
  5. כבדו את כולם – כבדו כל רוכב בין אם הוא רוכב מתחיל או רוכב מקצועי בעל תארים עולמיים. עזרו למתחילים ולמדו מהמקצוענים.
  6. שמרו על הניקיון – הסקייטפארק הוא כמו הבית שלכם. לכלכתם? נקו אחריכם. ראיתם מישהו מלכלך? נקו אחריו והסבירו לו על חשיבות הניקיון. זבל ולכלוך זורקים בפח, לא בסקייטפארק.

פארק סקייטבורד הוא מקום מפגש מעולה לעוסקים ברכיבה. פארק סקייטבורד מקצועי נבנה על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומחומרים איכותיים שמאפשרים לרוכבים להנות תוך כדי שמירה על בטיחות. סקייטפארק בארץ זו אטרקציה ידועה. מחפשים סקייטפארק בארץ? עדיין לא בטוחים איפה ניתן למצוא סקייטפארק מקצועי בארץ? כנסו לרשימה המלאה של סקייטפארקים בישראל

אנו משתמשים בקישורים של אתרי שיווק שותפים בתוכן זה. זה אומר שאם תלחצו על אחד מהקישורים ותבצעו רכישה, ייתכן שנקבל עמלה, ללא עלות נוספת עבורכם. אנו ממליצים רק על מוצרים או שירותים שאנו מאמינים שיהיו מועילים לקוראינו. תודה על תמיכתכם.

פוסטים נוספים

סבא מלמד את הנכד שלו איך לגלוש על סקייטבורד

בטיחות בזמן גלישה על סקייטבורד

גלישה על סקייטבורד היא לא רק ספורט אקסטרים מלהיב, אלא גם פעילות הדורשת התייחסות רצינית לנושא הבטיחות. במיוחד כשמדובר על ילדים או סקייטרים מתחילים, חשוב

למה להתחיל לגלוש על סקייטבורד

למה להתחיל לגלוש על סקייטבורד

איך סקייטבורד יכול לשנות את חייך הסקייטבורד עבר כברת דרך מאז ההתחלה הצנועה שלו בשנות החמישים בארה"ב. מה שנחשב פעם לקהילה מרדנית של בני נוער

שיתוף:
small_c_popup.png

צרו איתנו קשר